حسین عامری در کلاس چهارم با اولین کسی که او را به شعر گفتن تشویق نمود آشنا شد خانم فراقی معلم وی بود و اکثر دروس این مقطع را با شعر و آهنگ می آموخت اوج شعر حسین عامری در کلاس چهارم آخرین انشاء او بود که به صورت شعر بود بدین گونه که شعر مروری بر خاطرات یکسال گذشته خود با معلمش بود معلم وی به خاطر خلاقیت او در این مورد و زیبا بودن شعرش به او دیوان اشعار حافظ را هدیه کرد . 

نفر بعدی که اورا در شعر سرودن یاری کرد آقای زکریا تفعلي معلم املا و انشا او در دبیرستان بود آقای تفعلي خود شاعر و نویسنده است  ایشان صاحب کتاب و قلم هستند شعر های عامری در زمان یاری های ایشان از نظر محتوا و وزن و آهنگ پیشرفت های بسزایی کرد.

آقای عزیزی معلم هنر وی بود که در دبیرستان به  او کمک می کرد و اشعار او را در مجله قلقلک به چاپ رسانید حسین عامری در کلاس هفتم بود که با این شاعر پر ذوق آشنا شد .  آقای عزیزی پس از پایان سال به دبیرستانی دیگر نقل مکان کرد .

خانم سعیده اصلاحی چهارمین فردی بود که عامری با او آشنا شد خانم اصلاحی او را هم از نظر محتوا و هم از نظر وزن و غالب یاری کرد البته این آشنایی از طریق کانون شهید مطهری در شوش اتفاق افتاد و این یاری گری همراه با پیگیری های مکرر آقای تفعلي رخ داد 

داستان های پدید امده توسط او

یاریگران عامری در سرودن اشعار

شعر ,عامری ,آقای ,معلم ,های ,یاری ,عامری در ,بود که ,از نظر ,در کلاس ,او را

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

nazaniniha pazi آرتی کالا ترجمه متون و مقالات عمومی و تخصصی با بالاترین کیفیت حلزون 21834128 سایت ثبت رایگان آگهی تخفیف عمومی ( تخفیف روز ) توسعه چرخه سبز